Briketai

pini kay briketainestro briketai medziu pjuvenu granules berzas 6mmpini kay briketai medziu pjuvenu granules royal medziu pjuvenu briketai berziniai medziu pjuvenu briketai azuolas durpiu briketai akcija malkos
PJUVENŲ BRIKETAI 

Prekiuajame neribotais kiekiais / visada turime sandelyje /esame KAINŲ LYDERIAI LIETUVOJE
 
Pjuvenų Briketai Super Kaina VilniujePjuvenų Briketai Super Kaina Vilniuje Pjuvenų Briketai Super Kaina VilniujePjuvenų Briketai Super Kaina Vilniuje Pjuvenų Briketai Super Kaina Vilniuje Pjuvenų Briketai Super Kaina Vilniuje
Apie medžio pjuvenų briketai. Kuro degimo privalumai:

Medžio pjuvenų briketai 100 % ekologiškai švarus kietas kuras, dažniausiai gaminamas iš lapuočių ir spygliuočių medžių pjuvenų mišinio, puikiai tinkantis visiems kieto kuro katilams ir židiniams. Pelenų likutis sudaro ne daugiau kaip 0,5 proc. Dūmina mažai, nes mediena yra sausa. Degant briketams, neišsiskiria jokios kitos kenksmingos medžiagos, dėl to nepajusite jokio nemalonaus kvapo. Minimali išskiriama šiluma yra 4500 kcal/kg, minimaliai tai daugiau nei 2 kartus didesne šiluma, nei išskiriama degant malkoms. Medžio pjuvenos yra džiovinamos ir tik tada suspaudžiamos dideliu slėgiu, taip suformuojant briketus. Produktas pagamintas iš ekologiškai švarių, jokiais cheminiais preparatais neapdorotų pjuvenų. Degant briketai nežiežirbuoja kaip malkos, žiežirbos gali sukelti pavojų Jūsų būstui. Briketai naudojami židiniuose, šašlykinėse, o taip pat kaip kietas kuras gyvenamųjų namų šildymo katiluose, bei industriniam naudojimui. Lyginant su neapdirbtu medienos kuru briketų privalumai yra:

 • mažiau vidinės drėgmės
 • iki penkių kartų didesnė energetinė vertė
 • paprastesnė priežiūra
 • patogesnis sandėliavimas užima 3 kartus mažiau vietos, nei užimtų malkos
 • galima ilgesnį laiką saugoti kurą be supuvimo grėsmės
 • mažiau teršiama aplinka.

Medžio pjuvenų briketai, tai ekologiškai švarus kietas kuras gaminamas iš medžių pjuvenų puikiai tinkantis visiems kieto kuro katilams ir židiniams. Medžio pjuvenos yra džiovinamos ir tik tada suspaudžiamos dideliu slėgiu, taip suformuojami briketai. Briketai gaminami nenaudojant jokių cheminių priemaišų ir rišamųjų medžiagų.

Drėgnumas* (Wd): 6.8 %
Peleningumas* (AS): 0.66 %
Kaloringumas* (Q): 17 610 kJ/kg

Sudegęs kuras - pelenai tinka dirvai tręšti - mažina dirvos rūgštingumą. Geriausias efektas pasiekiamas naudojant katilus su automatiniu oro padavimu, maišant su drėgnomis malkomis intensyvina degimą. Viena tona briketų prilygsta 4-5 kietmetriams malkų, sandėliuojama užima mažai vietos. Briketai pakuojami į polipropileninius maišus po 30 kg ir kartonines dėžutes po 9 kg.

Pjuvenų briketai

UAB Vedrana siūlo bene plačiausią kieto kūro asortimentą. Kietas kūras, naudojamas iš senų laikų ir žinomas visiems – tai paprasčiausios malkos. Tačiau malkos turi savo trukumų – sandeliuojant, jos užima itin daug vietos, yra sunkios, dažnai būna nepakankamai išdžiovintos arba net ir šlapios, o dėl to blogai dega. Pastaruoju metu vis sparčiau populiarėjo alternatyvus kietas kūras – kieto kūro briketai. Pjuvenų briketai tai vienas iš galimų variantų.

Pjuvenų briketus sudaro spigliuočių ir lapuočių pjuvenų mišinys. Briketai gaminami džviovinant pjuvenas ir suspaudžiant jas įpatingai aukštu slėgiu. Pjuvenų briketų gamyboje naudojamas visiškai ekologiškas procesas, nenaudojant jokių cheminių papildų ar ryšamųjų medžagų.

Pjuvenų briketų privalumų tikrai daug:

 • Nepalieka daug pelenų
 • Užima labai nedaug vietos (palyginus su malkomis užima 3-4 kartus mažiau vietos)
 • Neišskiria į orą kenksmingų medžiagų
 • Energetiški rodykliai deginant pjuvenų briketus 5 kartus viršija malkų rodyklius
 • Sandėliavino terminas žymiai ilgesnis nei malkų – pjuvenų briketai išvengia puvėsio žymiai ilgesnį terminą
 • Pjuvenų briketai turi mažiau vidinės drėgmės